ATV prívesy a vozíky za štvorkolky

Sklopný-príves-za-štvorkolku

Naša spoločnosť JPJ Forest ponúka rôzne typy ATV prívesov a vozíkov.

Naša spoločnosť sa špecializuje na predaj vozíkov a prívesov pre pracovné štvorkolky a malotraktory, ktoré zvyšujú ich využiteľnosť. Tieto zostavy následne neoceniteľne uľahčujú prácu všetkým kto vlastní záhradku, les, polia, vinohrad alebo napríklad sád.

Na prívesy sa kladú pomerne vysoké nároky. Musia mať pevnú konštrukciu, ktorá unesie veľké množstvo nákladu. Je tiež dôležité, aby dokázali ľahko prejsť aj tým najťažším terénom a dlho bezproblémovo slúžili. A to všetko za prijateľnú cenu. Dôležitým parametrom každého príslušenstva pre štvorkolky je nosnosť.

V našej ponuke nájdete celú radu prívesov a vozíkov, ktoré z vašej štvorkolky vytvoria partnera na každodenné činnosti.

Pri výbere vozíka si musíte najprv uvedomiť, pre akú činnosť ho budete využívať. K vyvážanie dreva z lesa, prevážanie veľkoobjemových nádob s tekutinami, sypkého materiálu či transport ulovenej zveri? Prívesy sú pomerne variabilné a umožňujú jednoduchú úpravu klaníc a tým zmeniť použití prívesu.

Sklápacie vleky

Sklápacie vlek je vhodný pre prevážanie sypkých materiálov, záhradného odpadu či drobného náradia. U tohto typu vleku je veľkou výhodou, keď má odstrániteľná predná aj zadná čela- zvýši sa tak jeho univerzálnosť. Umožní sa tým prevážanie dlhšieho materiálu, ako je dĺžka samotného vleku. Jeho použitie nie je tak obmedzené len na sypké či sypané materiály.

ATV vozíky s plastovou korbou

Malé ľahké vozíky, ktoré využije každý domáci záhradník. Vozíky sú vhodné na odvoz trávy, dreva, záhradného odpadu, kvetináčov, náradia, stavebného materiálu a ďalších materiálov.

Malé vozíky s veľkú korbou, ktorá je vyrobená zo silného a extrémne odolného plastu. Terénne kolesá šetrná k trávniku a všetkým citlivým povrchom. Veľmi praktický a ľahký ATV vozík vhodný pre každú nielen pracovnú štvorkolku, ATV, UTV, záhradné kosačky a tiež malotraktory (vozík Záhradkár a vozík Pracant).

Jednonápravové ATV vozíky za štvorkolky

Jednonápravové vozíky (vozík Záhradník a vozík Farmár) sú univerzálne sklápacie vozíky vhodné pre transport sypkých a sypaných materiálov, záhradného odpadu, stavebného materiálu, ale aj pre prevoz náradia a pod. Oporou prívesu je robustná oceľová konštrukcia. Príves je vysoko univerzálny a po odňatí predného i zadného čela môžu byť prevážané aj dlhšie predmety.

Ďalej máme v ponuke jednonápravový vozík Sťahovák, ktorý je určený na sťahovanie dlhého dreva alebo celých kmeňov na krátke vzdialenosti. Ten umožní stiahnutie dreva v celej jeho dĺžke na miesto, ktoré je ľahšie prístupné pre nakladacie zariadenia a odvoz drevnej hmoty na spracovanie.

Dvojnápravové ATV vozíky za štvorkolky

Multifunkčné sklápacie vozíky za štvorkolky a malotraktory určené pre prevoz širokej škály materiálov od dreva až po stavebný materiál v náročných podmienkach. Vynikajú vysokou nosnosťou a bezkonkurenčnú priestupnosťou terénom. Oporou prívesov je robustná konštrukcia. Príves je vysoko univerzálny a po odňatí predného i zadného čela môžu byť prevážané aj dlhšie predmety. Prívesy možno ľahko sklopiť pomocou ručného navijaku. Jedná sa o vozíky Robotník, Profi Robotník, Lovec, Drevár a Profi Zahradník.

S ATV vozíkom alebo vyvážačkou z našej ponuky prívesov, vozíkov či vlekov sa stane štvorkolka Vaším celoročným pomocníkom, bez ktorého sa už nezaobídete.

Ak máte akúkoľvek otázku ohľadom našich prívesov a vlekov za štvorkolky, tak neváhajte a ozvite sa nám pomocou formulára nižšie – radi Vám poradíme!


Partnerské weby